#STOPDOP
#BezpieczneFerie 2019 - Główny Inspektorat Sanitarny
Najbliższe plany

Najlepiej czujemy się działając, dlatego najbliższe tygodnie i miesiące już mamy zaplanowane:

  1. 21.02.2019r. jest datą naszego pierwszego szkolenia – grona pedagogicznego Zespołu Szkół Akademickich, dalej planujemy zorganizować szkolenia Liderów wśród uczniów, szkolenia dla Rodziców, a także dla nauczycieli i pedagogów innych szkół – a wszystko to z pomocą Biura Profilaktyki Przeciwdziałania Uzależnieniom przy MOPSie.
  2. Już trwają prace nad przygotowaniem profilaktycznego spektaklu teatralnego „Faza Delta”, tworzonego przez uczniów „Lotnika” z pomocą aktorów Teatru Lubuskiego – informacja o premierze już wkrótce!
  3. 25.04.2019r., w czasie Dnia Drzwi Otwartych „Lotnika” odbędzie się bieg #StopDop na 5km, zorganizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Zielona Góro Zacznij Biegać – zapisy i szczegółowe informacje już niebawem!
  4. W najbliższych dniach zostanie ogłoszony konkurs na memy i krótkie filmiki dotyczące negatywnych skutków sięgania po dopalacze – szczegóły na fb i naszej stronie.
  5. Już zaczęliśmy i kontynuujemy, pragnąc zataczać coraz większe kręgi, akcję #STOPDOP – zdjęcia Znanych i Wyjątkowych Osób, które nas wspierają już teraz można zobaczyć na naszej stronie – www.stopdop.pl, a wkrótce będzie można je udostępniać na facebooku!
Informacje i kontakt

Platformą zawierającą informacje o dopalaczach oraz zagrożeniach z nimi związanych jest specjalnie stworzona strona – www.stopdop.pl. Tam też znajdują się informacje, gdzie można szukać pomocy, w przypadku uzależnień, jak pomóc sobie i naszym bliskim. Także poprzez tę stronę każda osoba, która chciałaby z nami działać, może się z nami skontaktować.